WYSOKA JAKOŚĆ MIESZKANIA I NOWY STYL ŻYCIA

WYSOKA JAKOŚĆ MIESZKANIA I NOWY STYL ŻYCIA

25.08.2022

Aurec Capital Poland oferuje nowy, atrakcyjny styl życia. Adresuje go do osób szukających niezależności, poczucia bezpieczeństwa i prywatności, a także wysokiego poziomu komfortu. Tym właśnie jest LivUp – nową marką długoterminowych wynajmów w znakomitych lokalizacjach z bogatą ofertą dodatkowych korzyści. W najbliższych miesiącach wprowadzi ofertę wynajmu mieszkań w Warszawie i całej Polsce.

Mieszkania LivUp to stylowe, prywatne przestrzenie, charakteryzujące się nowoczesnym, przestronnym i w pełni wyposażonym wnętrzem we wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia i relaksu. LivUp oferuje szeroką gamę rozwiązań wpisujących się w nowoczesny styl życia. Każdy projekt będzie zamkniętym, niezależnym budynkiem uwzględniającym wspólną przestrzeń rekreacyjną. Liczne udogodnienia takie jak np. strefa fitness i lounge czy usługi e-commerce ułatwią codzienne życie najemców.

– Zdecydowaliśmy się zainwestować w Polsce, ponieważ zauważyliśmy, że polski rynek podążając za innymi stolicami na całym świecie, potrzebuje takiego produktu. Aurec Capital mocno wierzy w siłę polskiej gospodarki, dlatego 10 lat temu rozpoczął inwestycje w sektorze mieszkaniowym w Polsce, wnosząc do niego swoje międzynarodowe doświadczenie. Oferta marki LivUp jest unikalna i symbolizuje głębokie zaangażowanie firmy Aurec Capital w polską gospodarkę. Nowoczesny styl życia oznacza również poprawę jego poziomu. W dzisiejszych czasach ludzie coraz bardziej dbają o miejsce, w którym żyją i zauważają możliwości, jakie wybrane lokum daje im i ich rodzinom. Dzięki LivUp można mieszkać w najbardziej pożądanych lokalizacjach, cieszyć się elastycznością i komfortem, które może zaoferować tylko silna firma. – mówi Roee Shamir, Dyrektor Zarządzający, Aurec Capital Poland i dodaje: – Wraz z rozwojem naszego życia, zmieniają się także nasze potrzeby – od wielkości mieszkania do jego lokalizacji. Dzięki LivUp można cieszyć się tymi zmianami i dynamicznie na nie reagować. Elastyczność i swoboda to wartości, które są coraz bardziej doceniane na świecie. Częścią modnego stylu życia nie jest kredyt na 30 lat i inwestowanie wszystkich oszczędności w jedno mieszkanie, które nie będzie pasować do ciągle zmieniających się potrzeb, ale raczej akceptacja zmian, dostosowanie się do nich i sprostanie im w przyszłości – twierdzi Roee Shamir.

Połączenie propozycji LivUp z tym, co ma do zaoferowania Warszawa, zapewni użytkownikom niezapomniane miejskie wrażenia. Elastyczna oferta marki LivUp, mająca na celu dopasowanie do indywidualnych potrzeb, uprości życie najemcom, ułatwiając niektóre codzienne obowiązki. Dzięki temu będą mogli skoncentrować się na pasjach czy spędzaniu wolnego czasu z bliskimi.

– Starannie dobieramy lokalizacje naszych inwestycji. Mieszkania na wynajem będą dostępne w najbardziej atrakcyjnych dzielnicach Warszawy – zielonych i bardzo dobrze skomunikowanych z innymi rejonami miasta, blisko klubów, pubów, restauracji, teatrów, kin i innych atrakcji, które oferuje stolica. Udogodnienia i zalety oferty LivUp pozwolą naszym lokatorom cieszyć się nowym, lepszym stylem miejskiego życia – mówi Roee Shamir.

Pierwszą inwestycją LivUp w Warszawie jest Jagiellońska 36 – zlokalizowana na warszawskiej Pradze Północ. W okazałej, odrestaurowanej kamienicy powstaje blisko 90 lokali, które pierwszych lokatorów przyjmą w trzecim kwartale bieżącego roku.

Aktualności

Co się dzieje?

Kontakt

  Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

  Biuro

  Zaułek Piękna
  ul. Piękna 18
  00-549 Warszawa

  +48 22 395 86 00
  office@livup.pl

  Jesteśmy częścią:
  Jesteśmy członkiem:

  Copyrights LivUp 2023