O nas

W LivUp ulepszamy codzienne życie

Wiemy, że znalezienie miejsca, które możemy nazwać domem, to coś więcej niż transakcja – to głębokie, osobiste przeżycie. Dlatego też zainwestowaliśmy lata wiedzy, pasji i poświęcenia w tworzenie wyjątkowych przestrzeni mieszkalnych, które zaspokajają potrzeby i aspiracje naszych najemców.

Dziś LivUp jest zaufaną i szanowaną marką w branży, wyznaczającą nowe standardy dla współczesnego życia i na nowo definiującą koncepcję najmu. Zapraszamy Cię do przyłączenia się do naszej społeczności i przekonania się, że można inaczej – a wynajmowane mieszkanie może łączyć wysoki standard, wygodę i dać prawdziwe poczucie przynależności.

Jesteśmy LivUp i wierzymy, że nowoczesne mieszkanie jest czymś więcej niż przestrzenią

Od samego początku wkładamy serce w tworzenie unikalnych przestrzeni. Starannie wybieramy doskonałe lokalizacje, współpracujemy z utalentowanymi architektami i projektantami wnętrz, przywiązując wagę do każdego detalu. Chcemy, aby każde mieszkanie odzwierciedlało naszą pasję i zaangażowanie.

W LivUp kładziemy nacisk na indywidualność, styl i komfort w każdym zakamarku. Rozumiemy, że małe rzeczy mają ogromne znaczenie: dobór idealnych mebli, wyposażenie kuchni w sprzęt AGD najwyższej jakości i stworzenie przyjaznej atmosfery, która sprawi, że będziesz czuł się jak w domu.

Nowy standard – nowa definicja życia w mieście

My, Aurec Capital Poland, jesteśmy wizjonerami w branży deweloperskiej. Od chwili założenia firmy w 2010 roku z sukcesem zbudowaliśmy i sprzedaliśmy mieszkania w Warszawie i Katowicach, współpracując z inwestorami instytucjonalnymi w celu zapewnienia strategicznego wzrostu.

Jako liderzy w sektorze najmu prywatnego (PRS), chcemy na nowo zdefiniować, czym jest nowoczesne życie, poprzez nasze innowacyjne projekty mieszkaniowe. Dzięki silnemu duchowi przedsiębiorczości, wartościom rodzinnym, filozofii otwartego umysłu i kreatywnego podejścia wyznaczamy własne standardy, aby wyznaczać nowe ścieżki rozwoju.

Nasz zespół

Shay Baruch

Chief Executive Officer

Rami Geris

Chief Financial Officer

Katarzyna Kyrcz

Chief Operating Officer

Adam Wilgus

Real Estate Investment Associate

Magdalena Arciszewska

Property and Asset Manager

Katarzyna Dworzyńska

Project Manager

Adrian Zaręba

Property and Asset Manager

Klaudia Ratajczyk

Marketing Manager

Marta Składanek

Community and Commercial Manager

Wiktoria Skrzypek

Community and Commercial Manager

Antoni Kosch

Community and Commercial Manager

Co się dzieje?

Kontakt

  Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

  Biuro

  Zaułek Piękna
  ul. Piękna 18
  00-549 Warszawa

  +48 22 395 86 00
  office@livup.pl

  Jesteśmy częścią:
  Jesteśmy członkiem:

  Copyrights LivUp 2023