O NAS

LivUp Community

O LivUp

LivUp jest nową marka na rynku polskiego najmu instytucjonalnego. Wprowadzamy unikalny i innowacyjny projekt, który opiera się na szeroko rozumianej komunikacji oraz tworzeniu społeczności. Chcemy stworzyć niesamowite doświadczenie oraz jak najwyższą jakość usług dla naszych najemców. Łączymy profesjonalny wynajem, oferując nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie mieszkania wraz z programem LivUp Community.

700
lokali w naszym portfolio
700
lokali w naszym portfolio

Jesteśmy częścią

Aurec Home Capital

Aurec Capital jest międzynarodową firmą inwestycyjną, która powstała w latach 1960. Nasze biura znajdują się w Berlinie, Izraelu, Nowym Jorku, Szanghaju i Warszawie. Jednym z filarów naszej działalności jest realizacja i zarządzanie projektami inwestycyjnymi na rynku mieszkaniowym i komercyjnym.

DZIAŁAMY NA RYNKU PRS

Jesteśmy podmiotem działającym na rynku instytucjonalnym, którego głównym zakresem działalności jest zarządzanie i wynajmem nieruchomości. Zaletą najmu instytucjonalnego jest stabilność, profesjonalizm oraz bezpieczeństwo najmu dla klientów. Zapewniamy pewną oraz kompleksową usługę na rynku wynajmu. Jako właściciel nieruchomości jesteśmy w stanie szybko dostosowywać i wdrażać zmiany w nieruchomości jak i nią zarządzać. Wszystkie nasze inwestycje są szyte na miarę według standardów naszej marki - angażujemy się już we wczesnych fazach projektowania i budowy. Każdy z etapów jest omawiany i przygotowywany z całym zespołem profesjonalnych doradców. Aktywnie poszukujemy nowych inwestycji do naszego portfolio LivUp, pod którym znajdą się tysiące lokali na wynajem.

NASZ ZESPÓŁ

Roee Shamir

Chief Executive Officer

Rami Geris

Chief Financial Officer

Katarzyna Kyrcz

Chief Operating Officer

Adam Wilgus

Real Estate Investment Associate

Marta Składanek

Community Manager

Magdalena Arciszewska

Property and Asset Manager

GDZIE SIĘ ZNAJDUJEMY

Ładowanie

Marta Składanek

Commercial and Community Manager

Napisz do nas

Informujemy, że w przypadku wyrażenia zgody w jednym lub w kilku wyżej wymienionych celach...więcej