Shay Baruch nowym CEO LivUp

Shay Baruch nowym CEO LivUp

22.05.2024

Shay Baruch został powołany na stanowisko CEO LivUp, firmy działającej na polskim rynku najmu instytucjonalnego (PRS). Z funkcji ustąpił Roee Shamir, który po siedmiu latach kierowania firmą postanowił podjąć nowe wyzwania zawodowe.

Nowy CEO LivUp – Shay Baruch – zdobywał doświadczenie na kierowniczych stanowiskach na kilku europejskich rynkach. Pełnił funkcje CFO oraz członka zarządu
w takich firmach jak GTC S.A., Cineworld Group Plc czy EY. W nowej roli będzie kontynuował rozwój LivUp realizując kolejne projekty. Pod jego przewodnictwem firma ma ambitne plany na rozszerzenie swojego portfela do kilku tysięcy mieszkań. Nominacja tego doświadczonego menedżera na stanowisko CEO to wyraz umacniania pozycji LivUp na polskim rynku PRS.

Roee Shamir tworzył LivUp od samego początku jego istnienia. Przyczynił się zarówno do dynamicznego rozwoju firmy, jak i sektora PRS w Polsce. Po latach budowania pozycji LivUp, zdecydował się jednak rozpocząć nowy rozdział w swojej karierze.

Jako spółka zależna Aurec Capital, ugruntowanej międzynarodowej grupy inwestycyjnej i głównego gracza na polskim rynku nieruchomości, LivUp zarządza ponad 750 mieszkaniami w Warszawie i Krakowie W każdej ze swoich inwestycji firma wprowadza liczne udogodnienia, takie jak prywatne sale fitness, lounge roomy, a także infrastrukturę dla rowerzystów oraz programy zniżkowe dla najemców. Nieruchomości LivUp oferują szeroki wybór umeblowanych i wykończonych w wysokim standardzie lokali: kawalerek oraz mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych. Mieszkania charakteryzuje nowoczesny
i ponadczasowy projekt wnętrz, w którym nacisk kładziony jest na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, a także wdrożenie funkcjonalnych rozwiązań dla użytkowników. Od momentu założenia, LivUp odegrywa kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości polskiego rynku PRS.

Aktualności

Co się dzieje?

Kontakt

  Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

  Biuro

  Zaułek Piękna
  ul. Piękna 18
  00-549 Warszawa

  +48 22 395 86 00
  office@livup.pl

  Jesteśmy częścią:
  Jesteśmy członkiem:

  Copyrights LivUp 2023