Community

Twórz relacje

W LivUp wierzymy w siłę społeczności. Nasi mieszkańcy to nie tylko najemcy; są również częścią tętniącej życiem społeczności, która sprzyja nawiązywaniu relacji i wzbogaca doświadczenie mieszkaniowe.

Jako mieszkaniec otrzymasz dostęp do wielu udogodnień zaprojektowanych z myślą o Twoim komforcie. Zapisz się na bezpłatne zajęcia jogi lub dołącz do cyklicznie organizowanych wydarzeń, od sezonowych spotkań po tematyczne festiwale.

Skorzystaj z wyjątkowych benefitów w postaci zniżek od naszych partnerów w pobliskich restauracjach, miejscach rozrywki i sklepach. LivUp to więcej niż tylko mieszkanie do wynajęcia. To nowy styl życia, który pokochasz już od pierwszego dnia.

Nadchodzące wydarzenia

Wieczór z planszówkami

Opublikowano: 21.05.2024
Puławska 186
Zapraszamy na Wieczór Planszówek w LivUp – Puławska 186! 🎲 Dołącz do nas na zabawną noc pełną epickich gier planszowych, gdzie będziemy rzucać kośćmi, obmyślać strategie i świetnie się razem bawić Wstęp wolny! Zapewniamy przekąski! Do zobaczenia w lounge room od godziny 18:00
30.04.2024

Nowe godziny zajęć jogi

Opublikowano: 21.05.2024
W związku z dużym zainteresowaniem, zapraszamy naszych najemców na bezpłatne zajęcia jogi 2 razy w tygodniu w lokalizacjach Puławska 186 oraz Jagiellońska 36🧘‍♀️ Do zobaczenia w sali fitness!

Archiwum eventów

13 grudnia najemcy projektu Zaczarowane Koło 2 w Krakowie wzięli udział w warsztatach

To już kolejny rok z rzędu, kiedy w pewien grudniowy wieczór użyliśmy trochę

W zeszłą środę zaprosiliśmy najemców naszej inwestycji Jagiellońska 36 do lounge room na

Nie tylko mieszkanie

Bez względu na to, czy szukasz cichego miejsca na relaks z książką czy stymulującej przestrzeni coworkingowej, przestrzeń w lounge room zapewni Ci wszystko czego potrzebujesz do pracy i odpoczynku. Od angażujących warsztatów i kameralnych występów muzycznych, po sąsiedzkie spotkania i wspólne uroczystości – tutaj zawsze coś się dzieje.

Znajdź balans

Odpręż się i odszukaj swoje wewnętrzne zen dzięki bezpłatnym zajęciom jogi. Niezależnie od tego, czy jesteś już doświadczonym joginem, czy dopiero zaczynasz swoją podróż, profesjonalni instruktorzy poprowadzą Cię przez sprawdzone praktyki medytacyjne.

Nasze zajęcia jogi stanowią doskonałą okazję do poprawy samopoczucia, pracy nad poprawą elastyczności i ćwiczenia mindfulness. Dołącz do naszej społeczności i ćwicz jogę ze swoimi sąsiadami.

Pieskie życie

 

W LivUp zwierzęta są częścią rodziny. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z Alvis, wiodącą firmą świadczącą usługę wyprowadzania i opieki nad psami i kotami, aby zaoferować naszym najemcom ekskluzywne zniżki. Ciesz się spokojem ducha, wiedząc, że podczas Twojej nieobecności Twój futrzany kumpel jest w bezpiecznych rękach.

Dzięki Alvis znajdziesz profesjonalnego petsittera, którzy zabierze Twojego futrzaka na spacer, zapewniając mu codzienną aktywność fizyczną. A kiedy musisz wyjechać na dłużej, Alvis oferuje niezawodne usługi opieki nad zwierzakiem. Odpręż się i pozwól specjalistom zająć się swoim czworonożnym pupilem, i to ze specjalną zniżką.

Co się dzieje?

Kontakt

  Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

  Biuro

  Zaułek Piękna
  ul. Piękna 18
  00-549 Warszawa

  +48 22 395 86 00
  office@livup.pl

  Jesteśmy częścią:
  Jesteśmy członkiem:

  Copyrights LivUp 2023