Nowe biuro LivUp

Nowe biuro LivUp

01.02.2024

Miniony rok był dla nas ważny z wielu względów a jednym z nich jest zmiana siedziby firmy podyktowana dynamicznym rozwojem. Dziś chcemy Wam zaprezentować nasze nowe biuro zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu, które doskonale odzwierciedla wartości LivUp oraz nasze podejście i pasję do tworzenia wyjątkowych wnętrz.

Nasze nowe biuro zostało zaprojektowane jako przestrzeń produktywności i komfortu, w którym kwestie zawodowe płynnie łączą się z osobistymi. Dzięki czystym i estetycznym liniom architektonicznym w naszym miejscu pracy panuje przytulna atmosfera, która sprzyja kreatywności i współpracy. Paleta starannie wyselekcjonowanych kolorów, wywołuje poczucie spokoju, ciepła i uśmiech, stanowi odzwierciedlenie kluczowych wartości wyznawanych przez naszą firmę – innowacyjności oraz inkluzywności, z kolei przemyślane wykorzystanie przytulnego umeblowania i przestrzeni wspólnych zachęca pracowników, by czuli się swobodnie, co z kolei sprzyja poczuciu wspólnoty i pracy zespołowej.

Wnętrze naszego nowego biura zostało zaprojektowane przez pracownię architektoniczną ID Studio. Nowe siedziba LivUp znajduje się w biurowcu „Zaułek Piękna”.

Aktualności

Co się dzieje?

Kontakt

  Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

  Biuro

  Zaułek Piękna
  ul. Piękna 18
  00-549 Warszawa

  +48 22 395 86 00
  office@livup.pl

  Jesteśmy częścią:
  Jesteśmy członkiem:

  Copyrights LivUp 2023