LivUp ruszył z nowym projektem PRS w Krakowie

LivUp ruszył z nowym projektem PRS w Krakowie

13.11.2023

LivUp, pionier na polskim rynku PRS, wnosi swoje doświadczenie do Krakowa, oferując dodatkowych 78 nowych mieszkań na wynajem długoterminowy. Kameralny budynek LivUp znajduje się przy ul. Zaczarowane Koło 2 na Bronowicach, dynamicznie rozwijającej się i pożądanej do zamieszkania dzielnicy Krakowa. Pierwsi najemcy już się wprowadzili.

Najnowszy projekt LivUp oferuje szeroki wybór lokali: kawalerki oraz mieszkania dwu- i trzypokojowe. Wszystkie są umeblowane i wykończone w wysokim standardzie, zapewniając nowe, komfortowe i stylowe przestrzenie do życia. Każde z mieszkań, w zależności od kondygnacji na której się znajduje, posiada balkon lub prywatny ogródek. Zmotoryzowani najemcy mają do wyboru miejsca parkingowe w garażu podziemnym lub naziemnym.

– Cieszymy, że teraz również w Krakowie możemy wyznaczać nowe standardy na rynku najmu, wykorzystując do tego nasze wieloletnie doświadczenie oraz pasję. Tak, jak w przypadku naszych poprzednich projektów, ważne było dla nas, by każde wnętrze miało swój unikalny charakter, dając naszym najemcom poczucie prawdziwego domu – mówi Roee Shamir, CEO LivUp.

Wnętrza zostały zaprojektowane we współpracy z doświadczoną, działającą na skalę międzynarodową firmą Iliard Architecture & Interior Design, z siedzibą w Krakowie. Wizja LivUp zakładała nowoczesny i ponadczasowy projekt, w którym nacisk kładziony jest na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, a także wdrożenie funkcjonalnych rozwiązań.

– W wyniku tej współpracy stworzyliśmy cztery różne style wnętrz: Delicate, Blue, Green oraz Multicolor. Każdy styl czerpie inspirację z różnorodnej palety barw natury, tworząc atmosferę, która zapewnia harmonię jakości i przytulności w całej przestrzeni – mówi Magdalena Kluba, team leader w Dziale Projektów Wnętrz w Iliard Architecture & Interior Design.

Wśród mieszkańców można znaleźć singli, młode pary, a także rodziny z dziećmi, co potwierdza, że oferta LivUp odpowiada indywidualnym potrzebom.

– Nasi najemcy cenią sobie wysoki standard wykończenia wnętrz, który nie ma sobie równych na rynku najmu, mieszkania wyposażone w sprzęty AGD znanych producentów, wykonane na wymiar meble, trwałe i wytrzymałe blaty w kuchni, hotelowej jakości materace, a także designerskie akcesoria. Każde mieszkanie jest funkcjonalne i przytulne, wzbudza zachwyt po przekroczeniu progu – mówi Antoni Kosch, Community Manager w LivUp.

Nieruchomość zostanie wyposażona w dodatkowe udogodnienia, takie jak prywatna siłownia i lounge room, przestrzeń dedykowaną co-workingowi i rozrywce. Części wspólne są nieodłącznym elementem każdego projektu, który można znaleźć w portfolio LivUp. Marka przywiązuje dużą wagę do budowania sąsiedzkich relacji i w ramach unikalnego programu LivUp Community organizuje cykliczne wydarzenia oraz bezpłatne zajęcia jogi z profesjonalnym instruktorem.

– Jesteśmy usatysfakcjonowani, że nasz pierwszy projekt PRS w Krakowie został pozytywnie przyjęty i cieszy się dużą popularnością, powtarzając sukces naszych dwóch wcześniejszych projektów w Warszawie. Mocno wierzymy w to, że sukces tej inwestycji wynika nie tylko z unikalnych wnętrz i dogodnej lokalizacji nieruchomości, zapewniającej dojazd w zaledwie 15 minut do centrum miasta, ale także z szerokiej gamy korzyści jakie niesie za sobą najem instytucjonalny – dodaje Roee Shamir, CEO LivUp.

LivUp, pionier i lider na polskim rynku najmu instytucjonalnego, jest właścicielem ponad 750 lokali mieszkalnych w Warszawie i Krakowie, którymi zarządza. Będąc częścią grupy Aurec Capital, uznanej międzynarodowej grupy inwestycyjnej, LivUp specjalizuje się w promowaniu autentycznych więzi pomiędzy swoimi najemcami. Firma zapewnia niezrównane doświadczenia związanie z mieszkaniem, płynnie łącząc nowoczesny styl życia oparty na komforcie, najlepszych lokalizacjach i wyjątkowej obsłudze klienta. Od powstania LivUp nieustannie kształtuje przyszłość polskiego rynku PRS, a ambitne plany firmy zakładają rozszerzenie jej portfolio do kilku tysięcy mieszkań w całym regionie.

Aktualności

Co się dzieje?

Kontakt

  Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

  Biuro

  Zaułek Piękna
  ul. Piękna 18
  00-549 Warszawa

  +48 22 395 86 00
  office@livup.pl

  Jesteśmy częścią:
  Jesteśmy członkiem:

  Copyrights LivUp 2023