LIVUP SFINALIZOWAŁ TRANSAKCJĘ ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI MIESZKANIOWEJ W KRAKOWIE

LIVUP SFINALIZOWAŁ TRANSAKCJĘ ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI MIESZKANIOWEJ W KRAKOWIE

19.12.2022

LivUp, jeden z pierwszych inwestorów i operatorów na polskim rynku PRS sfinalizował transakcję zakupu od Galinvest nieruchomości w Krakowie. Nowy projekt LivUp tworzyć będzie prawie 80 mieszkań przeznaczonych na wynajem długoterminowy wraz z dodatkowymi udogodnieniami. Wprowadzenie się pierwszych najemców zaplanowane jest na II kwartał 2023 roku.

Nowa inwestycja zakupiona przez LivUp zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu ulic Zaczarowane Koło i Rydla w prężnie rozwijającej się krakowskiej dzielnicy Bronowice. Budynek znajduje się na osiedlu mieszkaniowym, zaledwie 50 metrów od przystanku tramwajowego co pozwala wygodnie dotrzeć do centrum miasta w mniej niż 15 minut. Nieruchomość otrzymała właśnie pozwolenie na użytkowanie, w najbliższym czasie zaplanowano rozpoczęcie prac adaptacyjnych.

– Dywersyfikacja portfela nieruchomości LivUp jest znaczącym krokiem w realizacji strategii naszej firmy. Cieszymy się, że będziemy mogli umożliwić większej liczbie klientów doświadczanie unikalnego stylu życia, długoterminowej stabilności oraz najnowocześniejszych udogodnień które zapewniamy wszystkim najemcom w naszym portfolio. Sukces naszych projektów potwierdza, że sektor PRS zaczyna odgrywać integralną rolę na rynku mieszkaniowym. A rozwiązania LivUp są w stanie odpowiedzieć na potrzeby najemców – informuje Roee Shamir, CEO LivUp

Nieruchomość przy ul. Zaczarowane Koło została zakupiona od doświadczonej firmy deweloperskiej Galinvest, która działa na krakowskim rynku od ponad dekady.

– Aktywnie poszukujemy kolejnych projektów inwestycyjnych w atrakcyjnych lokalizacjach. Naszym celem jest posiadanie kilka tysięcy mieszkań pod wynajem długoterminowy w największych miastach regionalnych w Polsce. Obecnie skupiamy się na Warszawie i Krakowie – dwóch miastach, w których prowadzimy znaczącą działalność posiadając prawie 800 lokali ale w przyszłości możemy rozważać wejście do kolejnych miast  – zaznacza Roee Shamir

Aktualnie LivUp prowadzi działalność operacyjną w Warszawie wynajmując mieszkania w dwóch lokalizacjach: Jagiellońska 36 oraz Puławska 186 – gdzie łącznie blisko prawie 300 lokali jest wynajętych. W przyszłym roku planuje rozszerzenie oferty w stolicy o kolejne 160 mieszkań w inwestycji Targowa 17, której uruchomienie zaplanowane jest na drugi kwartał.

Aktualności

Co się dzieje?

Kontakt

  Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

  Biuro

  Zaułek Piękna
  ul. Piękna 18
  00-549 Warszawa

  +48 22 395 86 00
  office@livup.pl

  Jesteśmy częścią:
  Jesteśmy członkiem:

  Copyrights LivUp 2023