KOMENTARZ ROEE SHAMIR DLA COLLIERS

KOMENTARZ ROEE SHAMIR DLA COLLIERS

31.03.2023

 Zapraszamy na noc pełną kinowych wrażeń anym do zamieszkania warszawskim Mokotowie. W 16-piętrowym wyróżniającym się szklaną elewacją budynku jest 206 mieszkań – od kawalerek do czteropokojowych apartamentów, a także cztery lokale usługowe.

–  „Puławska 186” zlokalizowana jest zaledwie kilka kroków od Metra Wilanowska, dzięki czemu do centrum można dojechać w 10 minut.  Pobliskie centra biurowe, Galeria Mokotów, Park Arkadia i bliskość lotniska sprawiają, że lokalizacja ta jest bardzo atrkacyjna. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do osób, które chcą doświadczyć miejskiego stylu życia,  a także do osób które szukają dla siebie wygodnego miejsca zamieszkania z dogodnym dojadem do pracy – informuje Roee Shamir, CEO LivUp.

 Pełna gama udogodnień

 LivUp szczególną wagę przykłada do wysokiego standardu i funkcjonalnych rozwiązań.
W inwestycji „Puławska 186” mieszkania zostały zaprojektowane i urządzone w trzech różnych stylach tak, aby każdy mógł wybrać lokum najbliższe swoim preferencjom. Do wykończenia wnętrz użyto m.in. materiałów włoskiej produkcji. Apartamenty wyposażone zostały w meble wykonane na wymiar, a w aneksach kuchennych zamontowano kamienne blaty. Całość uzupełniają wysokofunkcjonalne sprzęty AGD renomowanych producentów oraz designerskie dodatki.

W inwestycji zaplanowano dodatkowe udogodnienia takie jak sala fitness oraz lounge room. Dla zmotoryzowanych udostępniono miejsca postojowe w czteropoziomowym garażu podziemnym. W budynku dostępny jest szybki internet oraz całodobowa ochrona.

LivUp wyróżnia sprawna komunikacja z najemcami oraz budowanie sąsiedzkich relacji. Dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej lokatorzy mogą w wygodny sposób skontaktować się
z administratorem budynku oraz Community Managerem. Aplikacja zapewnia również aktualizacje informujące mieszkańców o organizowanych dla nich wydarzeniach, które sprzyjają integracji lokatorów. Takie działania są szczególnie ważne dla przyjezdnych, w tym obcokrajowców.

 Zalety najmu długoterminowego

„Puławska 186” to druga, warszawska inwestycja LivUp na rynku PRS. Pierwszym projektem spółki była „Jagiellońska 36” na Pradze Północ. Odrestaurowana z zachowaniem unikalnych elementów historycznych kamienica z 1898 roku, również szybko znalazła najemców.

– Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy cenią sobie wygodę, oszczędność czasu na dojazdy do pracy oraz bliskość sklepów, usług i miejsc rozrywki. Inwestycje LivUp znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach i dogodnych punktach komunikacyjnych. Wynajem mieszkania od solidnej firmy, w odróżnieniu od najmu od osoby prywatnej, zapewnia najemcom większe poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie ma na uwadze ich najlepszy interes. Umowy najmu opierają się na przejrzystych zasadach, a nasi najemcy otrzymują dodatkowe udogodnienia i usługi. Znamy i doskonale rozumiemy rynek nieruchomości, skutecznie wczuwamy się w potrzeby naszych klientów. Kierujemy się sprawdzonymi zasadami – wygodna lokalizacja, przemyślane układy mieszkań, komfortowe wyposażenie i dbałość o każdego mieszkańca – informuje Roee Shamir, CEO LivUp.

LivUp sukcesywnie powiększa portfel projektów w sektorze PRS. Łącznie, w ofercie
i w przygotowaniu posiada ponad 700 lokali, a celem firmy jest zwiększenie portfela mieszkań do kilku tysięcy. Spółka aktywnie poszukuje projektów inwestycyjnych w Warszawie oraz w Krakowie, a także w innych największych miastach regionalnych w Polsce.

Aktualności

Co się dzieje?

Kontakt

  Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

  Biuro

  Zaułek Piękna
  ul. Piękna 18
  00-549 Warszawa

  +48 22 395 86 00
  office@livup.pl

  Jesteśmy częścią:
  Jesteśmy członkiem:

  Copyrights LivUp 2023