Dynamiczny rozwój LivUp w 2022 r.

Dynamiczny rozwój LivUp w 2022 r.

19.01.2023

Sukces drugiego projektu w Warszawie, sfinalizowanie zakupu kolejnej inwestycji mieszkaniowej na nowym rynku, rozwój dedykowanego programu community, wzmocnienie zespołu i wysoki poziom satysfakcji najemców. Wszystko to miało miejsce w 2022 roku. Jednocześnie LivUp – jeden z pierwszych inwestorów i operatorów na polskim rynku PRS nie zamierza zwalniać tempa, wchodząc w 2023 rok z ambitnymi planami.

 W pierwszym kwartale 2022 roku LivUp zasilił swoją ofertę mieszkań przeznaczonych pod wynajem długoterminowy o dodatkowe 210 lokali w budynku przy ul. Puławskiej 186 w Warszawie. W zdumiewająco krótkim czasie, w zaledwie miesiąc od uruchomienia, projekt był już w pełni wynajęty. Wśród czynników mających wpływ na jego sukces można zaliczyć atrakcyjną lokalizację w pożądanym do zamieszkania Mokotowie, o krok od stacji Metro Wilanowska oraz wysoki standard wykończenia wnętrz.

 – Naszą filozofią jest tworzenie funkcjonalnych i ponadczasowych wnętrz, w których każdy z naszych najemców będzie czuł się dobrze. Wszystkie przestrzenie – mieszkania i części wspólne – weryfikowane są wspólnie z renomowaną pracownią architektoniczną z Polski. W ten sposób tworzymy praktyczną, a zarazem inspirującą przestrzeń, którą ożywiamy poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiałów, urządzeń i wyposażenia – w większości pochodzących od polskich producentów. Nasz szczegółowy projekt przekłada się również na jakość jego realizacji – tak, aby nasi najemcy mogli czuć się pewnie i cieszyć się długotrwałym komfortem użytkowania mieszkając w swoim domu – mówi Katarzyna Dworzyńska, Project Manager w LivUp

Puławska 186 została doceniona również w branży nieruchomości. Projekt otrzymał nominację w konkursie Prime Property Prize 2022 w nowopowstałej kategorii Inwestycja PRS. Nagroda przyznawana jest ukończonej inwestycji, a ocenie podlegają jakość, innowacyjność, architektura projektu oraz jego sukces biznesowy. Inwestycja LivUp znalazła się pośród innych finalistów w tej kategorii.

Więcej niż mieszkanie

Wynajem od LivUp to nie tylko stylowo urządzone mieszkanie. To również gwarancja stałej ceny przez cały okres trwania umowy, wsparcie dedykowanego Community Managera, zniżki w lokalach Partnerów, darmowe zajęcia jogi i cyklicznie organizowane eventy sprzyjające budowaniu sąsiedzkich relacji.

– Wydarzenia, które organizujemy w ramach naszego programu community cieszą się dużym zainteresowaniem wśród najemców. To nie tylko wyjątkowa forma spędzania czasu ale też możliwość poznania nowych osób, które mieszkają tuż obok  – wyjaśnia Marta Składanek, Commercial and Community Manager w LivUp

W ubiegłym roku LivUp przygotował dla najemców seans kina plenerowego, jarmark świąteczny oraz degustację win prowadzoną przez doświadczonego sommeliera. O pozytywnym odbiorze tych wydarzeń świadczy nie tylko wysoka frekwencja ale też informacje z ankiety satysfakcji klienta. W 2022 roku LivUp przeprowadził pierwsze takie badanie wśród najemców. 100 % z respondentów poleciłoby wynajem mieszkania od LivUp swoim znajomym i przyjaciołom. Wśród atutów marki, poza dedykowanymi eventami, najczęściej wskazywano na atrakcyjną lokalizację inwestycji, stylowe wnętrza mieszkań i dostęp do części wspólnych. Do ankiety zostali zaproszeni najemcy inwestycji Jagiellońska 36, która od momentu wprowadzenia na rynek w 2020 roku nieustająco pozostaje w pełni wynajęta.

Pracowita końcówka roku i ambitne plany

W grudniu LivUp poinformował o sfinalizowaniu zakupu nowej nieruchomości w Krakowie, ogłaszając tym samym wejście na nowy rynek. W budynku przy ul. Zaczarowane Koło w pożądanej dzielnicy mieszkaniowej Bronowice niedługo rozpoczną się prace wykończeniowe. Inwestycja składać się będzie z blisko 80 lokali. LivUp prognozuje wprowadzenie się pierwszych najemców w drugim kwartale 2023 roku. W podobnym czasie zaplanował rozszerzyć ofertę w stolicy o kolejne prawie 160 mieszkań.

– Miniony rok uważamy za udany pod wieloma względami. Sukcesywny rozwój naszego portfolio, wysoki poziom satysfakcji najemców, ogromne zainteresowanie ofertą oraz silniejszy zespół. Mamy solidne podstawy do dalszego rozwoju i realizacji tegorocznych celów, a te wyznaczyliśmy naprawdę ambitne – podsumował Roee Shamir, LivUp CEO

Poza wprowadzeniem kolejnych projektów na rynek, LivUp planuje dołożyć dodatkowych starań, aby zapewnić najemcom znakomity poziom „city lifestyle experience”, przy pomocy narzędzi cyfrowych i wysokiej jakości obsługi.

Aktualności

Co się dzieje?

Kontakt

  Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

  Biuro

  Zaułek Piękna
  ul. Piękna 18
  00-549 Warszawa

  +48 22 395 86 00
  office@livup.pl

  Jesteśmy częścią:
  Jesteśmy członkiem:

  Copyrights LivUp 2023