LivUp Community

O LivUp

Dzisiejsza rzeczywistość obliguje nas do wprowadzania zmian, które mają na celu ułatwić codzienne życie. Tym samym staramy się, aby zagwarantować naszym klientom rozwiązania, które sprostają oczekiwaniom o lepszym i wygodniejszym życiu.

O LivUp

Kompleksowość, którą oferujemy gwarantuje nie tylko dostęp do wielu nowatorskich rozwiązań, ale także usług na najwyższym poziomie.

O LivUp

Projektując nasze mieszkania, zwracamy uwagę na każdy szczegół, abyś Ty i Twoi bliscy mogli doświadczyć niesamowitych przeżyć, o jakim zawsze marzyliście. Do Państwa dyspozycji pozostaje profesjonalna obsługa klienta.

O LivUp

Nie traćmy czasu na zbędne słowa i spotkajmy się na wspólnym wydarzeniu, które jeszcze bardziej zintegruje społeczeństwo mieszkańców i pozwoli poznać Wasze oczekiwania. Strefa lounge jest właściwym miejscem do spędzenia wolnego czasu z odrobiną rozrywki !

POZNAJ NAS

POZNAJ NAS

LivUp

LEPIEJ MIESZKAĆ LEPIEJ

Organizujemy wydarzenia, planujemy wspólne wyjścia, jesteśmy w ciągłym kontakcie z najemcami, słuchamy ich potrzeb, szukamy innowacyjnych rozwiązań. Poznaj nasze udogodnienia:

Nasi najemcy maja dostęp do dedykowanej aplikacji zarządzania najmem, dzięki której w łatwy i szybki sposób zgłoszą usterkę, dowiedzą się o nadchodzących wydarzeniach, sprawdzą status płatności czy skontaktują się z nami szybko poprzez czat.

W naszych inwestycjach mamy wspólną przestrzeń, w której najemcy mogą odpocząć, obejrzeć film na dużym ekranie, wypożyczyć książkę czy napić się kawy, a nawet poćwiczyć!

Organizujemy bezpłatne wydarzenia dla najemców oraz wspólnie z nimi! Jakiego rodzaje wydarzenia? Koncerty, zbiórki charytatywne, wspólne śniadania, wieczory filmowe oraz o wiele więcej!

Nasi najemcy mogą dokonywać zakupów online z terminem odbioru na dowolną godzinę i skierować zakupy do naszego specjalnego punktu e-commerce. Następnie mogą odebrać je po pracy lub w innym dogodnym dla siebie terminie.

Jesteśmy zawsze dostępnie dla naszych najemców. Jesteśmy, aby pomóc, spełnić ich życzenia, a także, aby zaplanować wspólnie dodatkowe zajęcia!

01

05

WYDARZENIA

WINE EVENT

Yoga

Zbiórka dla zwierząt

Koncert “bez prądu”

Poznajmy się

INSTAGRAM