p z powodzeniem uruchomił swój drugi projekt wynajmu długoterminowego w Warszawie

p z powodzeniem uruchomił swój drugi projekt wynajmu długoterminowego w Warszawie

Nowa inwestycja LivUp, po miesiącu od uruchomienia jest już w pełni wynajęta.

Najemcami “Puławskiej 186” są głównie klienci korporacyjni, którzy zamieszkali w apartamentach o wysokim standardzie.  

 „Puławska 186” znajduje się u zbiegu ul. Puławskiej i Al. Niepodległości na pożądanym do zamieszkania warszawskim Mokotowie. W 16-piętrowym wyróżniającym się szklaną elewacją budynku jest 206 mieszkań – od kawalerek do czteropokojowych apartamentów, a także cztery lokale usługowe.

–  „Puławska 186” zlokalizowana jest zaledwie kilka kroków od Metra Wilanowska, dzięki czemu do centrum można dojechać w 10 minut.  Pobliskie centra biurowe, Galeria Mokotów, Park Arkadia i bliskość lotniska sprawiają, że lokalizacja ta jest bardzo atrkacyjna. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do osób, które chcą doświadczyć miejskiego stylu życia,  a także do osób które szukają dla siebie wygodnego miejsca zamieszkania z dogodnym dojadem do pracy informuje Roee Shamir, CEO LivUp.

 Pełna gama udogodnień

 LivUp szczególną wagę przykłada do wysokiego standardu i funkcjonalnych rozwiązań.
W inwestycji „Puławska 186” mieszkania zostały zaprojektowane i urządzone w trzech różnych stylach tak, aby każdy mógł wybrać lokum najbliższe swoim preferencjom. Do wykończenia wnętrz użyto m.in. materiałów włoskiej produkcji. Apartamenty wyposażone zostały w meble wykonane na wymiar, a w aneksach kuchennych zamontowano kamienne blaty. Całość uzupełniają wysokofunkcjonalne sprzęty AGD renomowanych producentów oraz designerskie dodatki.

W inwestycji zaplanowano dodatkowe udogodnienia takie jak sala fitness oraz lounge room. Dla zmotoryzowanych udostępniono miejsca postojowe w czteropoziomowym garażu podziemnym. W budynku dostępny jest szybki internet oraz całodobowa ochrona.

LivUp wyróżnia sprawna komunikacja z najemcami oraz budowanie sąsiedzkich relacji. Dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej lokatorzy mogą w wygodny sposób skontaktować się
z administratorem budynku oraz Community Managerem. Aplikacja zapewnia również aktualizacje informujące mieszkańców o organizowanych dla nich wydarzeniach, które sprzyjają integracji lokatorów. Takie działania są szczególnie ważne dla przyjezdnych, w tym obcokrajowców.

 Zalety najmu długoterminowego

„Puławska 186” to druga, warszawska inwestycja LivUp na rynku PRS. Pierwszym projektem spółki była „Jagiellońska 36” na Pradze Północ. Odrestaurowana z zachowaniem unikalnych elementów historycznych kamienica z 1898 roku, również szybko znalazła najemców.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy cenią sobie wygodę, oszczędność czasu na dojazdy do pracy oraz bliskość sklepów, usług i miejsc rozrywki. Inwestycje LivUp znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach i dogodnych punktach komunikacyjnych. Wynajem mieszkania od solidnej firmy, w odróżnieniu od najmu od osoby prywatnej, zapewnia najemcom większe poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie ma na uwadze ich najlepszy interes. Umowy najmu opierają się na przejrzystych zasadach, a nasi najemcy otrzymują dodatkowe udogodnienia i usługi. Znamy i doskonale rozumiemy rynek nieruchomości, skutecznie wczuwamy się w potrzeby naszych klientów. Kierujemy się sprawdzonymi zasadami – wygodna lokalizacja, przemyślane układy mieszkań, komfortowe wyposażenie i dbałość o każdego mieszkańca – informuje Roee Shamir, CEO LivUp.

LivUp sukcesywnie powiększa portfel projektów w sektorze PRS. Łącznie, w ofercie
i w przygotowaniu posiada ponad 700 lokali, a celem firmy jest zwiększenie portfela mieszkań do kilku tysięcy. Spółka aktywnie poszukuje projektów inwestycyjnych w Warszawie oraz w Krakowie, a także w innych największych miastach regionalnych w Polsce.

 

 


2022-07-28

Puławska 186 has been nominated in Prime Property Prize 2022

LivUp investment nominated in Prime Property Prize 2022 in the PRS Investment category

2022-07-15

Private Rented Sector – what are its characteristics? Comments by Roee Shamir, CEO LivUp

Comment by Roee Shamir, CEO LivUp in report on Poland PRS market at Gazeta Finansowa.

2022-06-02

LivUp successfully launched its second long-term rental project in Warsaw

LivUp new investment has reached full occupancy after only one month since launching. Currently tenants of "Puławska 186" are mainly corporate clients, who have settled in high standard apartments.