miczny rozwój LivUp w 2022 r.

miczny rozwój LivUp w 2022 r.

Sukces drugiego projektu w Warszawie, sfinalizowanie zakupu kolejnej inwestycji mieszkaniowej na nowym rynku, rozwój dedykowanego programu community, wzmocnienie zespołu i wysoki poziom satysfakcji najemców. Wszystko to miało miejsce w 2022 roku. Jednocześnie LivUp – jeden z pierwszych inwestorów i operatorów na polskim rynku PRS nie zamierza zwalniać tempa, wchodząc w 2023 rok z ambitnymi planami.

 W pierwszym kwartale 2022 roku LivUp zasilił swoją ofertę mieszkań przeznaczonych pod wynajem długoterminowy o dodatkowe 210 lokali w budynku przy ul. Puławskiej 186 w Warszawie. W zdumiewająco krótkim czasie, w zaledwie miesiąc od uruchomienia, projekt był już w pełni wynajęty. Wśród czynników mających wpływ na jego sukces można zaliczyć atrakcyjną lokalizację w pożądanym do zamieszkania Mokotowie, o krok od stacji Metro Wilanowska oraz wysoki standard wykończenia wnętrz.

 – Naszą filozofią jest tworzenie funkcjonalnych i ponadczasowych wnętrz, w których każdy z naszych najemców będzie czuł się dobrze. Wszystkie przestrzenie – mieszkania i części wspólne – weryfikowane są wspólnie z renomowaną pracownią architektoniczną z Polski. W ten sposób tworzymy praktyczną, a zarazem inspirującą przestrzeń, którą ożywiamy poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiałów, urządzeń i wyposażenia – w większości pochodzących od polskich producentów. Nasz szczegółowy projekt przekłada się również na jakość jego realizacji – tak, aby nasi najemcy mogli czuć się pewnie i cieszyć się długotrwałym komfortem użytkowania mieszkając w swoim domu – mówi Katarzyna Dworzyńska, Project Manager w LivUp

 

Puławska 186 została doceniona również w branży nieruchomości. Projekt otrzymał nominację w konkursie Prime Property Prize 2022 w nowopowstałej kategorii Inwestycja PRS. Nagroda przyznawana jest ukończonej inwestycji, a ocenie podlegają jakość, innowacyjność, architektura projektu oraz jego sukces biznesowy. Inwestycja LivUp znalazła się pośród innych finalistów w tej kategorii.

 

Więcej niż mieszkanie

Wynajem od LivUp to nie tylko stylowo urządzone mieszkanie. To również gwarancja stałej ceny przez cały okres trwania umowy, wsparcie dedykowanego Community Managera, zniżki w lokalach Partnerów, darmowe zajęcia jogi i cyklicznie organizowane eventy sprzyjające budowaniu sąsiedzkich relacji.

Wydarzenia, które organizujemy w ramach naszego programu community cieszą się dużym zainteresowaniem wśród najemców. To nie tylko wyjątkowa forma spędzania czasu ale też możliwość poznania nowych osób, które mieszkają tuż obok  – wyjaśnia Marta Składanek, Commercial and Community Manager w LivUp

W ubiegłym roku LivUp przygotował dla najemców seans kina plenerowego, jarmark świąteczny oraz degustację win prowadzoną przez doświadczonego sommeliera. O pozytywnym odbiorze tych wydarzeń świadczy nie tylko wysoka frekwencja ale też informacje z ankiety satysfakcji klienta. W 2022 roku LivUp przeprowadził pierwsze takie badanie wśród najemców. 100 % z respondentów poleciłoby wynajem mieszkania od LivUp swoim znajomym i przyjaciołom. Wśród atutów marki, poza dedykowanymi eventami, najczęściej wskazywano na atrakcyjną lokalizację inwestycji, stylowe wnętrza mieszkań i dostęp do części wspólnych. Do ankiety zostali zaproszeni najemcy inwestycji Jagiellońska 36, która od momentu wprowadzenia na rynek w 2020 roku nieustająco pozostaje w pełni wynajęta.

 

Pracowita końcówka roku i ambitne plany

W grudniu LivUp poinformował o sfinalizowaniu zakupu nowej nieruchomości w Krakowie, ogłaszając tym samym wejście na nowy rynek. W budynku przy ul. Zaczarowane Koło w pożądanej dzielnicy mieszkaniowej Bronowice niedługo rozpoczną się prace wykończeniowe. Inwestycja składać się będzie z blisko 80 lokali. LivUp prognozuje wprowadzenie się pierwszych najemców w drugim kwartale 2023 roku. W podobnym czasie zaplanował rozszerzyć ofertę w stolicy o kolejne prawie 160 mieszkań.

Miniony rok uważamy za udany pod wieloma względami. Sukcesywny rozwój naszego portfolio, wysoki poziom satysfakcji najemców, ogromne zainteresowanie ofertą oraz silniejszy zespół. Mamy solidne podstawy do dalszego rozwoju i realizacji tegorocznych celów, a te wyznaczyliśmy naprawdę ambitne – podsumował Roee Shamir, LivUp CEO

Poza wprowadzeniem kolejnych projektów na rynek, LivUp planuje dołożyć dodatkowych starań, aby zapewnić najemcom znakomity poziom „city lifestyle experience”, przy pomocy narzędzi cyfrowych i wysokiej jakości obsługi.

 


2023-02-14

LivUp accepted as a member of Polski Związek Film Deweloperskich

2023-01-19

2022 a year of dynamic growth for LivUp

2022-12-28

Interview with LivUp CEO Roee Shamir for Rzeczpospolita