c Capital Poland poszerza portfel swojej marki LivUp.

c Capital Poland poszerza portfel swojej marki LivUp.

Aurec Capital Poland pod swoją marką LivUp, nabył kolejną nieruchomość w Warszawie przy ul. Targowej 17. Jest to już trzecia zakupiona przez firmę inwestycja na rynku PRS (Private Rented Sector). W marcu br. spółka zakupiła nieruchomość przy ul. Puławskiej 186, a wcześniej przy ul. Jagiellońskiej 36 – wszystkie zlokalizowane w Warszawie.
Projekt „Targowa 17” będzie posiadać 3 budynki, w których znajdzie się około 150 mieszkań oraz lokali komercyjnych. Budowa inwestycji rozpoczęła się w II kw. 2020 roku, a jej zakończenie jest przewidziane na początku 2022 r. Nieruchomość znajduje się w tętniącej życiem dzielnicy Praga Północ nieopodal stacji metra Stadion Narodowy, , w pobliżu Parku Skaryszewskiego, Teatru Powszechnego oraz fabryki czekolady Wedel.

Aurec Capital Poland wprowadza nową markę pod nazwą LivUp, pod którą będzie oferować mieszkania na wynajem długoterminowy z dodatkowymi usługami oraz udogodnieniami dla najemców.
„LivUp skierowany jest do wszystkich, którzy cenią sobie wygodę, oszczędność czasu oraz możliwość korzystania z uroków miasta. Każda z zakupionych przez nas nieruchomości jest położona w dogodnym punkcie komunikacyjnym, pośród restauracji, teatrów, klubów oraz innych punktów usługowych. W naszych inwestycjach będzie dostępny szereg udogodnień oraz usług dla najemców, m. in.: własna sala fitness oraz strefy lounge, dedykowane wydarzenia oraz usługi typu e-commerce. To, co wyróżnia naszą markę, to również szeroko rozumiana komunikacja. Kładziemy duży nacisk na tworzenie relacji zarówno pomiędzy najemcami, jak również pomiędzy właścicielem i najemcą. Zakres naszych usług oraz udogodnień będzie się dostosowywał do ich potrzeb oraz zmieniającego się stylu życia. Wprowadzamy nową jakość na rynku najmu mieszkaniowego. – mówi Roee Shamir, Dyrektor zarządzający Aurec Capital Poland.

Pierwszy projekt pod marką LivUp jest również zlokalizowany na Pradze Północ, przy ul. Jagiellońskiej 36 w pobliżu stacji metra Dworzec Wileński. Kamienica z 1898 roku została odrestaurowana z zachowaniem unikalnych, zabytkowych elementów i obecnie trwają w niej prace wykończeniowe. Cała inwestycja złożona jest z dwóch połączonych ze sobą budynków mieszkalnych, w których już jesienią dostępne będą 83 mieszkania na wynajem.
W portfelu LivUp jest również nieruchomość położona na Mokotowie, w pobliżu stacji metra Wilanowska. Jej budowa rozpoczęła się w czwartym kwartale 2019 r., a oddanie do użytku planowanie jest na przełomie 2021/22 roku. Puławska 186 to 17- kondygnacyjny budynek
z ponad 200 mieszkaniami i lokalami komercyjnymi. Jedną z największych zalet tej inwestycji jest jej lokalizacja – tylko dwie minuty do stacji metra.

Obecnie pod marką LivUp znajduje się około 500 lokali mieszkalnych i komercyjnych. Aurec Capital Poland silnie inwestuje na polskim rynku i planuje w ciągu najbliższych lat zakupić kolejne nieruchomości, co pozwoli zbudować portfel kilku tysięcy mieszkań na wynajem.


2023-05-17

A PRIVATE GYM AND A CLUB ROOM – NEW AMENITIES FOR PUŁAWSKA 186 TENANTS

2023-04-04

COMMENT BY ROEE SHAMIR FOR COLLIERS

2023-02-14

LivUp accepted as a member of Polski Związek Film Deweloperskich