c Capital Poland poszerza portfel swojej marki LivUp.

c Capital Poland poszerza portfel swojej marki LivUp.

Aurec Capital Poland pod swoją marką LivUp, nabył kolejną nieruchomość w Warszawie przy ul. Targowej 17. Jest to już trzecia zakupiona przez firmę inwestycja na rynku PRS (Private Rented Sector). W marcu br. spółka zakupiła nieruchomość przy ul. Puławskiej 186, a wcześniej przy ul. Jagiellońskiej 36 – wszystkie zlokalizowane w Warszawie.
Projekt „Targowa 17” będzie posiadać 3 budynki, w których znajdzie się około 150 mieszkań oraz lokali komercyjnych. Budowa inwestycji rozpoczęła się w II kw. 2020 roku, a jej zakończenie jest przewidziane na początku 2022 r. Nieruchomość znajduje się w tętniącej życiem dzielnicy Praga Północ nieopodal stacji metra Stadion Narodowy, , w pobliżu Parku Skaryszewskiego, Teatru Powszechnego oraz fabryki czekolady Wedel.

Aurec Capital Poland wprowadza nową markę pod nazwą LivUp, pod którą będzie oferować mieszkania na wynajem długoterminowy z dodatkowymi usługami oraz udogodnieniami dla najemców.
„LivUp skierowany jest do wszystkich, którzy cenią sobie wygodę, oszczędność czasu oraz możliwość korzystania z uroków miasta. Każda z zakupionych przez nas nieruchomości jest położona w dogodnym punkcie komunikacyjnym, pośród restauracji, teatrów, klubów oraz innych punktów usługowych. W naszych inwestycjach będzie dostępny szereg udogodnień oraz usług dla najemców, m. in.: własna sala fitness oraz strefy lounge, dedykowane wydarzenia oraz usługi typu e-commerce. To, co wyróżnia naszą markę, to również szeroko rozumiana komunikacja. Kładziemy duży nacisk na tworzenie relacji zarówno pomiędzy najemcami, jak również pomiędzy właścicielem i najemcą. Zakres naszych usług oraz udogodnień będzie się dostosowywał do ich potrzeb oraz zmieniającego się stylu życia. Wprowadzamy nową jakość na rynku najmu mieszkaniowego. – mówi Roee Shamir, Dyrektor zarządzający Aurec Capital Poland.

Pierwszy projekt pod marką LivUp jest również zlokalizowany na Pradze Północ, przy ul. Jagiellońskiej 36 w pobliżu stacji metra Dworzec Wileński. Kamienica z 1898 roku została odrestaurowana z zachowaniem unikalnych, zabytkowych elementów i obecnie trwają w niej prace wykończeniowe. Cała inwestycja złożona jest z dwóch połączonych ze sobą budynków mieszkalnych, w których już jesienią dostępne będą 83 mieszkania na wynajem.
W portfelu LivUp jest również nieruchomość położona na Mokotowie, w pobliżu stacji metra Wilanowska. Jej budowa rozpoczęła się w czwartym kwartale 2019 r., a oddanie do użytku planowanie jest na przełomie 2021/22 roku. Puławska 186 to 17- kondygnacyjny budynek
z ponad 200 mieszkaniami i lokalami komercyjnymi. Jedną z największych zalet tej inwestycji jest jej lokalizacja – tylko dwie minuty do stacji metra.

Obecnie pod marką LivUp znajduje się około 500 lokali mieszkalnych i komercyjnych. Aurec Capital Poland silnie inwestuje na polskim rynku i planuje w ciągu najbliższych lat zakupić kolejne nieruchomości, co pozwoli zbudować portfel kilku tysięcy mieszkań na wynajem.


2022-06-02

LivUp successfully launched its second long-term rental project in Warsaw

LivUp new investment has reached full occupancy after only one month since launching. Currently tenants of "Puławska 186" are mainly corporate clients, who have settled in high standard apartments.

2020-09-14

Aurec Capital Poland is extending with yet another transaction in Warsaw

Aurec Capital Poland, via its PRS brand - LivUp, has acquired another property in Warsaw located in Praga Północ district at Targowa 17.

2020-09-14

The Puławska 186 building will be owned by Aurec Capital group.

The Puławska 186 building with over 200 residential units will be owned by Aurec Capital group